Przejdź do treści

Wizualizacje wnętrz

Czym są wizualizacje wnętrz?

Wizualizacje w projektowaniu wnętrz tworzymy aby nasi klienci mogli wyobrazić sobie wygląd i atmosferę wnętrza po jego aranżacji. Wizualizacje symulują realistyczny wygląd wnętrza, uwzględniając wszystkie elementy, takie jak meble, kolory ścian, oświetlenie, dodatki i wszystkie pozostałe szczegóły o które powinien zadbać projektant. Dzięki wizualizacjom można dokładnie zobaczyć i ocenić, jak wnętrze będzie wyglądać po wykończeniu, co umożliwia uniknięcie niepotrzebnych błędów i zmian w trakcie realizacji projektu. Wizualizacje pozwalają także na wprowadzenie zmian i poprawek w projekcie, zanim jeszcze zostaną one wprowadzone w życie, co oszczędza czas i pieniądze.

Kolorowe mieszkanie kanapa projektant wnętrz In Home Studio

Dlaczego warto zdecydować się na wizualizacje?

Jakość wizualizacji jest kluczowym elementem który w naszej ocenie powinien decydować o wyborze projektanta.

Wizualizacje w naszych projektach powstają na etapie w którym mamy już ustalony układ funkcjonalny i przechodzimy do szczegółowej aranżacji wnętrza. W dużym uproszczeniu można powiedzieć, że od tego momentu komunikacja projektanta z klientem odbywa się głównie poprzez wizualizacje. Za ich pomocą obrazujemy nasze pomysły i opracowujemy odpowiednie zmiany.

Konsultacja projektant wnętrz

Masz dużo pomysłów ale nie wiesz na co się zdecydować, a może masz wątpliwości czy efekt końcowy spełni Twoje oczekiwania?

Nie musisz zamawiać pełnego projektu aby otrzymać wizualizacje! Opowiedz nam o swoich wątpliwościach i pomysłach a my je zwizualizujemy.

Na ile wizualizacje oddają efekt końcowy?

Dobrej jakości wizualizację pozwalają na bardzo precyzyjne odwzorowania detali wnętrza. Natomiast, należy pamiętać że  stanowią one pewnego rodzaju wzór, który na etapie realizacji musi być jeszcze zrealizowany z zachowaniem detali i staranności.

Warto więc zadbać aby etap realizacji uwzględniał nadzór autorki projektanta, który dopilnuje aby nie pominąć najmniejszych szczegółów.

Ile kosztuje wizualizacja

Koszt wizualizacji jednego pomieszczenia to 600 zł.

Konsultacje architekt wnętrz

Co wchodzi w zakres wizualizacji?

W zakres prac nad przygotowaniem wizualizacji wchodzi:

  • spotkanie wstępne z projektantem (face o face lub on-line ), mające na celu ustalenie preferencji stylistycznych, elementów aranżacji, które mają być uwzględnione na wizualizacjach**
  • Opracowanie wizualizacji
  • Konsultacje oraz poprawki
Zdjecie kwiaty projektant wnętrz In Home Studio

FAQ

Jak najbardziej – jeśli tylko będziemy kierować ogólnym zamysłem stylistycznym i kolorystycznym to możemy zmienić np. szarą szafkę łazienkową na wymiar na podobną gabarytowo i kolorystycznie, ale dostępną od ręki w sklepie.

Bezpłatna konsultacja

Jeśli zastanawiasz się czy warto skorzystać z konsultacjami, zacznij od niezobowiązującej rozmowy. W ramach bezpłatnej konsultacji, trwającej zazwyczaj ok 20 minut (zdalnie lub w naszym biurze), odpowiemy na pytania dotyczące dowolnego tematu związanego z aranżacją Twojej inwestycji.

Zdjecie7 projektant wnętrz In Home Studio

KONSULTACJE

Bezpłatna konsultacja to 20 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu z obszaru aranżacji wnętrz, przygotowania nieruchomości pod remont, Home Stagingu i wielu innych.

Zamów bezpłatną konsultację