Przejdź do treści

Projekt funkcjonalny

Co zyskujesz w ramach projektu?

Jak realizujemy projekt funkcjonalny?

Ankieta oraz spotkanie

Prace nad projektem rozpoczynamy od spotkania odbywającego się w dogodnej dla naszych Klientów formie (również on-line, kontakt telefoniczny/e-mailowy/WhatsApp). Celem spotkania jest omówienie oczekiwań względem aranżacji przestrzeni, przewidzianego budżetu oraz szczegółów współpracy; 

Inwentaryzacja

Inwentaryzacja wnętrza to spotkanie na miejscu inwestycji oraz zebranie szczegółowych wymiarów oraz dokumentacji fotograficznej. W przypadku projektów on-line, informacje dostarczane są bezpośrednio przez Klienta. Możemy się również posłużyć rzutami architektonicznymi (tu należy wziąć pod uwagę występowanie różnic w wymiarach podanych na rzucie przez dewelopera oraz wymiarów faktycznych);

Opracowanie układów funkcjonalnych

Opracowanie układów funkcjonalnych polega na przygotowaniu co najmniej 2 propozycji układów wnętrza zawierających wskazania odnośnie wykorzystania przestrzeni. W rezultacie tych prac, Klient otrzymuje komplet dokumentacji koncepcyjnej zawierającej rzuty 2D i 3D wnętrza, wraz z opisem aranżacji poszczególnych pomieszczeń tj. plan rozmieszczenia mebli, sprzętu AGD, RTV, sanitariatów w łazience/-kach, ewentualne wyburzenia/dobudowanie ścian oraz zabudowy z płyt g-k;

Omówienie i wybór układu

Na tym etapie budowy projektu, przesłane propozycje układów funkcjonalnych podlegają omówieniu. Zbieramy wszystkie uwagi i spostrzeżenia. Wprowadzamy korekty lub większe modyfikacje np. połączenie zaproponowanych rozwiązań do jednej wersji, itp. oraz wybieramy najlepszą propozycję, na podstawie której przygotowana zostaje ostateczna wersja układu pomieszczeń oraz wyposażenia.   

Opracowanie ostatecznej wersji układu funkcjonalnego

Opracowanie ostatecznej wersji układu funkcjonalnego wnętrza oraz przekazanie jej Klientowi w formie dokumentacji koncepcyjnej.

Projekt elektryki i oświetlenia

W oparciu o wybrany układ funkcjonalny oraz preferowaną stylistykę wnętrza  przygotowujemy projekt elektryki oraz oświetlenia.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

grafika (2)

Nadzór autorski

od 200 zł

Nadzór autorski to wizyty w miejscu inwestycji, mające na celu kontrolę realizowanych prac wykończeniowych i ich zgodność z projektem. Nadzór obejmuje również wszelkiego rodzaju konsultacje na etapie realizacji.

grafika (4)

Organizacja zamówień

od 200 zł

W Twoim imieniu zajmiemy się zamówieniem niezbędnych materiałów i wyposażenia zawartego w kosztorysie oraz skorodujemy dostawy.

grafika (1)

Projekt pod klucz

W ramach rozszerzenia zakresu prac realizowanych w ramach nadzoru autorskiego, istnieje również możliwość, abyśmy zajęli się realizacją Twojej inwestycji „pod klucz”. Oznacza to, że w oparciu o przyjęty budżet pełnimy rolę inwestora zastępczego – prowadzimy nadzór nad budową, ale też zamawiamy materiały i koordynujemy prace poszczególnych ekip.

Jeśli nie jesteś pewien czy będziemy mogli Ci pomóc, lub potrzebujesz porady zacznij od konsultacji

W ramach niezobowiązującej konsultacji, ocenimy nieruchomość i w zależności od jej stanu, przeznaczenia oraz indywidualnych preferencji i potrzeb dobierzemy odpowiedni zakres usług oraz przygotujemy szczegółową wycenę.

Nasze projekty

KONSULTACJE

Bezpłatna konsultacja to 20 minut, które możesz wykorzystać na skonsultowanie dowolnego tematu z obszaru aranżacji wnętrz, przygotowania nieruchomości pod remont, Home Stagingu i wielu innych.

Zamów bezpłatną konsultację z projektantem