Przejdź do treści

Dom z salonem w butelkowej zieleni i złocie

Połączenie butelkowej zieleni z odcieniami szarości i złotem.

Metraż

35 m2

Lokalizacja

Snopków

Pomieszczenie

Dom

Stworzenie pięknych wnętrz z najdroższych materiałów i mebli nie jest sztuką. Sztuką jest znalezienie takich rozwiązań na niższej i średniej półce cenowej, które pozwolą uzyskać nowoczesny i elegancki efekt bez rujnowania domowego budżetu. Przed takim wyzwaniem stanęliśmy właśnie w domu Maćka i Oli, którzy mieli określoną kwotę do przeznaczenia.

Zależało im, aby stworzyć funkcjonalną przestrzeń, w której aż będzie chciało się spędzać czas!

Wykorzystanie drewna nadało aranżacji ciepłych, przytulnych tonów. Naścienne lamele w dyskretny sposób domykają przestrzeń.

Salon butelkowa zielen i szary 3a projektant wnętrz In Home Studio
Salon butelkowa zielen i szary 2a projektant wnętrz In Home Studio

Chociaż nie widać jej na pierwszy rzut oka, to tuż obok kuchni znajduje się  spiżarnia! Funkcjonalne pomieszczenie znajduje się za drzwiami z ukrytą ościeżnicą, które pokryte zostały elegancką tapetą płynnie przechodzącą z sąsiadującej ściany. W ten sposób są niezwykle dyskretne, a w kuchni może panować idealny porządek.

Motyw z tapety został przeniesiony także do salonu. Tutaj jednak nie umieściliśmy go po prostu na ścianie, ale wyeksponowaliśmy w nietypowy sposób – jako oprawione w ramę dzieło sztuki.

Całość dopełnia odpowiednie oświetlenie, które pozwala stworzyć przytulną, relaksującą atmosferę. Wzrok szczególnie przyciągają: złota lampa nad stołem i kinkiety w ramie w przy kominku. Pięknie komponują się z butelkową zielenią na krzesłach tapicerowanych i narożniku.

Spójność w każdym detalu! Podoba ci się sposób, w jaki dyskretnie ukryliśmy drzwi do spiżarni i połączyliśmy kuchnię z salonem? Zapraszamy do kontaktu – możemy zaprojektować także Twój dom czy mieszkanie.