Przejdź do treści

Kosmiczny pokój dla chłopca

wnętrze dla przyszłego astronauty

Metraż

12m2

Lokalizacja

Dom pod Lublinem

Pomieszczenie

Pokój dziecięcy

5-letni Kacper interesuje się kosmosem i marzył o tym, aby był to motyw przewodni jego pokoju w nowym domu. Z przyjemnością spełniliśmy to marzenie i na wizualizacjach zaprezentowaliśmy, jak będzie wyglądał jego pokój. Funkcjonalnie zadbaliśmy o to, żeby we wnętrzu wydzielić strefę snu i odpoczynku z wygodnym łóżkiem, strefę do nauki z biurkiem oraz strefę do zabawy z wiszącym bujakiem. Szafa i szafki pomieszczą dziecięce skarby –  te potrzebne i te mniej potrzebne, ale ukochane – również😊. Bazowe meble, które posłużą Kacprowi przez wiele lat, urozmaiciliśmy dodatkami. To one decydują o charakterze wnętrza, a w przyszłości łatwo je wymienić. Pokój będzie więc rósł razem z dzieckiem, na czym zależało rodzicom. Na podłodze położyliśmy dywan z astronautą. Na łóżku znalazły się dekoracyjne poduszki z układem słonecznym.

Kosmiczny pokoj dla chlopca 6 projektant wnętrz In Home Studio
Kosmiczny pokoj dla chlopca 2 projektant wnętrz In Home Studio

Dodatkowo zastosowaliśmy czarną farbę kredowo-magnetyczną, która wyzwala kreatywność dziecka i pozwala na ekspozycje jego prac. To rozwiązanie występuje zarówno na ścianie, jak i części biurka. Spójna kolorystyka dekoracji i dodatków: szarości, czerń, żółty i ulubiony kolor Kacpra – niebieski,  łączy harmonijnie całe wnętrze. Odcień niebieskiego nawiązuje również do kolorystyki w salonie domu oraz w pokoju starszego brata.

Zastanawiasz się, jak urządzić pokój dla Twojego dziecka, tak by był estetyczny, funkcjonalny i rósł razem z nim? Jesteśmy do twojej dyspozycji😊