Przejdź do treści

Pokój w stylu militarnym dla nastolatka

Jak spełniliśmy marzenie Marcela o własnym pokoju?

Metraż

11m2

Lokalizacja

Starachowice

Pomieszczenie

Pokój nastolatka

Marcel do tej pory dzielił pokój z młodszym bratem. Nadszedł ten dzień, w którym marzenia o własnym pokoju stały się realne. To, w jakim stylu miałby być urządzony, ani przez chwilę nie pozostawało niewiadomą dla niego samego, ani dla pozostałych domowników. Jego hobby od dłuższego czasu są gry ASG, stąd pomysł na pokój w stylu militarnym. W pomieszczeniu musiało zatem znaleźć się miejsce zarówno na rzeczy dość oczywiste, jak biurko z wygodnym krzesłem, łóżko z szafką nocną, pojemna szafa, komoda, szafki wiszące nad biurkiem, półki nad łóżkiem, jak i na zainteresowania: ekspozytory z replikami broni oraz drabinka do ćwiczeń, żeby mógł rozwijać sprawność fizyczną. 

pokoj militarny 1 projektant wnętrz In Home Studio
pokój militarny - ścianka z replikami

Militarny styl podkreśla ponadto tapeta moro, grafiki, naklejki (żołnierz na ścianie i tarcza strzelnicza na drzwiach) oraz wojskowe skrzynie, które umieściliśmy pod łóżkiem. Przy tak wyrazistej tapecie pozostałe elementy aranżacji są dość stonowane (czerń, szarości, biel). Żeby nieco ożywić wnętrze dodaliśmy czerwone znaki oraz zaproponowaliśmy biurko i komodę w tym samym odcieniu niebieskiego. Panele podłogowe w kolorze dębu dodatkowo nieco ocieplają pokój. Marcel jest zachwycony, że na małej przestrzeni udało się zmieścić wszystko, o czym marzył i czego potrzebował.

Czy Twoje dziecko również marzy, aby urządzić jego pokój w niepowtarzalnym stylu? Z przyjemnością w tym pomożemy. Zapraszamy do kontaktu😊